Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Czy tak trudno kupić zabawki ?

Czy tak trudno kupić zabawki ?

Kojarzycie może taki film dla dzieci co dziś leci w telewizji, nazywa się Wioletta bodajże. No córka mi się uparła, że ona chce coś z wiolettą, bowiem koleżanki mają i się żali, że to nie jest drogie... ja dostałam ostatnio premię i chciałabym jej coś odnaleźć natomiast nie wiem jak tego szukać. Pomożecie mi?

Byłabym baaardzo wdzięczna za wszelką pomoc.

Tomaszek22

Posty: 20

 
Witaj serdecznie, takie akcesoria i zabawki z bajek możesz odszukać w dziecięcym sklepie internetowym kidsfunshop.pl, mają rzeczywiście wiele towaru z najbardziej rozpoznawalnych bajek, które lubią i dziewczynki i chłopcy. Moja Anetka jak się wpatrzyła kiedyś w ten sklep, to cały czas coś u mnie zamawia to na urodziny, to na święta, to na ferie... dobrze, iż przedmioty nie są kosztowne i prędko przychodzą, bowiem w przeciwnym razie nie wiem czy bym tyle zamawiała. Sklep jest bezproblemowy w obsłudze, Aneta ma 9 lat i śmiga po nim jak należy

Pendrzec

Posty: 16

 
Ogólnie jestem przeciwna kupowaniu w internecie, albowiem ja lubię poczuć to, z czego zrobiony jest produkt. Jednak w poniektórych wyjątkach nie da się w przeciwnym wypadku niż tylko przez internet. Mój Antoś sobie wymarzył plecak z bajki samoloty lub auta i tylko tu kidsfunshop.pl odszukałam taki plecak jaki on chciał. Od dłuższego czasu szukałam i to jedyne miejsce, więc nabyłam. Prędko przyszło, plecak jest porządnej jakości. Chłopcy różnorako traktują rzeczy, lecz ten plecak póki co jest super odporny na mojego małego rozbójnika :)

Kremussi

Posty: 27

 
Na samym początku powiem Tobie, że jak dziecko od razu zdobycie to co chce, to potem co chwilkę będzie coś chciało, będzie naciskało czy ryczało. Moja Zuzka tak samo… no lecz na urodzinki czy dzień dziecka, święta.. to można zaszaleć i nabyć wówczas coś większego. Ogólnie przechodząc do tematu, to te zabawkowe takie piórniczki to masz tutaj kidsfunshop.pl koleżanka mi wysłała linka, bo moja Zuzka ma niedługo urodziny natomiast moja koleżanka stamtąd nabyła synkowi taki fajny plecaczek, za jakim mały szaleje wprost.

mindmaster

Posty: 20

 
Tę Wiolettę masz tutaj kidsfunshop.pl ostatnio też szukałam dla córki, bowiem na ferie jedzie do kuzynki i chciała kuzynce dać prezent, natomiast ona właśnie uwielbia ten serial dla dzieci. Paczuszka przyszła niesłychanie szybko, była bezpieczna i cała, aż sobie wzięłam karton na moje szpargały, bowiem tak to na ogół z poczty to te kartony takie krzywe są, albo połatane jakieś. Generalnie polecam niesłychanie ten sklepik i te plecaczki z serialu Violetta. Trzymaj się ciepło i nie dawaj się tak prośbom dzieci, bądź twarda!

Kuuurol

Posty: 24