Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

byliny, oferta ?

byliny, oferta ?

Szukam dużych ilości bylin świerk do ogrodów. Zakładam ogrody i chce czegoś taniego, ale i najlepszej klasy.

dof77

Posty: 3

 
W sprzedaży jest sporo mniej i bardziej wymagających roślin. Na pewno byliny są mało wymagające, wobec tego na początek jak najniezwyklej się nadają do ogrodu.

Iunae_Milt

Posty: 18

 
Chyba już wolę mieć jakieś byliny po pięć centymetrów wysokości niż trawnik. Jeżeli mam, co dwa tygodnie kosić trawę to nie jest to dla mnie. Nie znoszę koszenia trawy. Chyba mi trauma z dzieciństwa została. Lepiej mieć mały ogród niż później biegać z kosiarką i nawozami i jeszcze to podlewać.

Miluśkooo2

Posty: 4

 
Mam mały ogród zarówno poza trawą to nic tam nie mam. Nie kręci mnie ogród. Mam mało czasu na przyjemności i siedzenie w kwiatkach to nie jest sprawa dla mnie. Na ogrodnika mnie na razie niestety nie stać.

TomekK

Posty: 13

 
Jakiś czas temu u producenta roślin zamawialiśmy do mojego ogrodu rośliny. Firma, która się tym zajmuje to robiła i przywieźli naprawdę przepiękne okazy. Nie wiem, które to rośliny, bo tak naprawdę się na tym nie znam. Mnie tylko raduje wygląd roślin, lecz pielęgnacja i chodzenie przy tym to już nie jest moja bajka.

Damianek4

Posty: 15

 
Mam mały trawnik. Skasowałem stary i posadziłem trawę ozdobną i wygląda super. Koszenie to nie problem, bo mam mały trawnik. Zajmuje mi to dziesięć minut, a przynajmniej mam trawnik jak na polu golfowym. Zawsze mi się taki trawnik marzył i udało mi się ten cel osiągnąć. Polecam trawnik, bo jest mniej wymagający.

CHatka-eKo

Posty: 10

 
Kupowałem u tego producenta roślin https://byliny-swierk.pl/home,4,oferta.html i jestem zaspokojony. Ofertę mają niesłychanie dobrze opisaną na stronie internetowej, zatem każdy może prędko zobaczyć, co przygotowali.

Aniusiaaa1

Posty: 2

 
Kocham rośliny, dlatego dla mnie byliny są super. Uwielbiam je samodzielnie sadzić, dlatego w szkółce kupiłem ich bardzo dużą ilość. Mój ogród to głównie byliny, dlatego polecam takie rośliny. Wyglądają naprawdę pięknie.

labuh

Posty: 3

 
Wybór bylin jest niesłychanie znaczny. Projektujemy ogrody i wybieramy te, które mają pięć jak i te, które maja dziesięć centymetrów. Jeśli wie się jak to skomponować to wygląda to super.

TomekK

Posty: 9