Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Wizytówki kaszerowane, oferta ??

Wizytówki kaszerowane, oferta ??

Siema. Jaką najmniejszą liczba obejmuje druk wizytówek, bowiem chciałbym wydrukować sobie klika na próbę, żeby zobaczyć, jak się będą rozchodziły.

graaażyna

Posty: 16

 
Ja swoją przygodę z letterpress zaczynałem od lektury strony http://letterpress.firmynablogu.com.pl. Znalazłem tam wiele poradników, a także ciekawych wskazówek, które mogłem później wcielić w swoją pracę. Mimo doświadczenia, nadal poszerzam swoją wiedzę w tym kierunku.

Nikusinski23

Posty: 17

 
Zaproszenia na ślub letterpress robię już chyba dwa lata i obecnie nie mają one żadnej konkurencyjnej metody. Tłoczenie liter na delikatnym papierze daje piękny efekt, adekwatny do tego wydarzenia.

szulmar

Posty: 24

 
Według mnie jednostronny druk wizytówek lepiej jest postrzegany przez odbiorców. Zbyt dużo informacji na małej karteczce jest przecież niewskazane.

olbrzym111

Posty: 11

 
O zaletach, jakie posiada lakier UV, dowiedziałem się podczas ubiegłorocznych targów. Wystawialiśmy się z firmą na powietrzu i pomimo deszczowej pogody nasze lakierowane materiały nie uległy zamoczeniu.

007-niunia

Posty: 13

 
Jeżeli chodzi o druk wizytówek, to jego cena zależy nie tylko od zamawianej ilości, niemniej jednak również od rodzaju papieru, a także zastosowanych kolorów.

KOSHiii

Posty: 24

 
Dla mnie, jako klienta wizytówki kaszerowane są dowodem na to, że wręczająca je firma ceni sobie elegancję, a co za tym idzie, zarówno swoich kontrahentów. Tym bardziej weseli mnie fakt, że coraz częściej mogę otrzymać je od przedstawicieli rożnych branż.

Klaudi

Posty: 7