Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

my cafe kody, znacie ?

my cafe kody, znacie ?

Poszukuje do gry my cafe trików, które ułatwią granie. Jestem osobom, jaka dopiero zaczyna przygodę z grą i nie za niesłychanie wiem jak się za to można zabrać.

CzarnyBlant

Posty: 1

 
W mojej kawiarni są przepisy różnego typu. Można je znaleźć na stronie internetowej https://my-cafe.pl, z której często korzystam. Jest to super miejsce, bo mamy tutaj wszystko, czego chcemy się dowiedzieć na temat tej gry.

Marioleczka

Posty: 2

 
Uwielbiam grę moja kawiarnia, bo daje mi mnóstwo radości. Chociaż raz na jakiś czas można się trochę odstresować. Mamy mnóstwo nowych przepisów, które znalazłem na stronie internetowej, która do gry została stworzona. Można mnóstwo się z takiej strony dowiedzieć interesujących informacji.

Kitas

Posty: 14

 
Nie grałem nigdy w taką grę i szczerze mówiąc nie słyszałem. Muszę sprawdzić czy my cafe spełni moje oczekiwania. Lubię takie prowadzenie restauracji czy kawiarni, a i czasu mamy sporo. Może akurat mi się to spodoba. Jak będę już wiecej wiedział o grze to podzielę się z Wami moimi wrażeniami.

namok

Posty: 4

 
Ta gra ma swoje wady i zalety. Trzeba się skupić na graniu i poświęcić sporo czasu, a wtedy na pewno pojawią się efekty, które nas zadowolą i zmotywują.

icee

Posty: 8

 
Są przeróżne my cafe triki odnośnie zdobywania diamentów czy biletów. Nie wiem o tym wszystkiego, bo tylko trochę czytałem to, co znajduje się na stronie, która jest grze poświęcona. Warto to jednak sprawdzić dokładniej.

pawel253

Posty: 3

 
Są przeróżne my cafe triki odnośnie zdobywania diamentów czy biletów. Nie wiem o tym wszystkiego, albowiem tylko troszkę czytałem to, co odnajduje się na stronie, która jest grze poświęcona. Należałoby to jednak zbadać dokładniej.

Niciuśś98

Posty: 5