Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

tania apteka w Jaworznie

tania apteka w Jaworznie

Witajcie poszukuje taniej apteki w Jaworznie, jaką polecacie?

edyta123

Posty: 8

 
Pochwalę się, że ostatnimi czasy to raczej nie chorowałam, więc co do aptek dużego rozeznania nie mam. Pół roku temu mnie złapało przeziębienie i wtedy pamiętam, że jak zrobiłam zakupy to wydałam naraz blisko 100 zł.

Modniś

Posty: 19

 
Trudna sprawa z tymi aptekami. Moja mama sporo leków kupuje i jak z nią ostatnio rozmawiałam to się mocno żaliła na ceny w Jaworznie. Ponoć w innych miastach można taniej lekarstwa wykupić.

łał56

Posty: 18

 
Bardzo dobra apteka w Jaworznie to na pewno Apteka Zdrowit, i to nie jest tylko i wyłącznie moja opinia. Po prostu są tam chyba najniższe ceny leków w mieście, do tego jest spory wybór leków, wszystko jest na miejscu. Adres apteki? Adama Mickiewicza 11.

prymusek

Posty: 15

 
Parę sensownych aptek w Jaworznie by się znalazło. Jeszcze dużo na pewno zależy od tego jakich konkretnie tabletek się szuka. W jednym sklepie można taniej znaleźć rzeczy na grypę, w innym dla diabetyków, jeszcze w innym dla sercowców.

Kitas

Posty: 17

 
Czasami aż strach patrzeć na to jak dużo ludzie leków kupują. Moja znajomą to regularnie widzę jak za apteki wraca z pełną siatką zakupów. Faszeruje się na potęgę, ale tak to jest jak się choruje przewlekle.

jpyzio

Posty: 22

 
Najłatwiej poznać tanią aptekę po kolejkach. Ja pamiętam jak studiowałem w Katowicach to przed jedną apteką na mieście kolejka bywała regularnie tak spora, że ludzie stali jeszcze w korowodzie na zewnątrz na chodniku.

audi80

Posty: 13

 
Mnie to ceny nie przerażają, ale bardziej niekompetencja obsługi. Już się któryś raz natknęłam na farmaceutę, który nie potrafił mi na proste pytania odpowiedzieć co do składu leków..czego oni ich uczą w tych szkołach?!

Oct714

Posty: 17

 
Aptek jest coraz więcej, to na fakt. Szkoda tylko, że wraz z rozwojem tej branży ceny nie spadają. Mi to jeszcze niedawno panowie z ministerstwa zabrali dość dużą refundację na moje tabletki, także jestem na ten moment ugotowany.

newDVD

Posty: 13