Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

dobra apteka Warszawa Praga Północ

dobra apteka Warszawa Praga Północ

Cześć. Wypisujcie apteki, w których najchętniej robicie zakupy! Zależy mi zwłaszcza na tanich aptekach na Pradze Północ. Z góry thx za odp!

micko

Posty: 16

 
jedyna apteka na Pradze gdzie da się wejść swobodnie z wozkiem to środkowa!ja tam kupuje leki dla Malenstwa, ostatnio mieli witaminki w super cenie!

CzarnyBlant

Posty: 19

 
Właśnie mam jedną aptekę sprawdzić w centrum, co mi znajoma nagrała. Wybieram się za parę dni to dam znać jak tam faktycznie te ceny stoją. Pozdrawiam!

Anjinsaan

Posty: 29

 
Dziecko mi się niedawno urodziło, także coś czuję, że teraz będę częstszym bywalcem aptek niż dotychczas. Zaczynamy się już powoli rozglądać z żoną za jakimiś tanimi punktami na osiedlu.

bienkus

Posty: 24

 
Ja to leki kupuję u siebie w Otwocku, w Warszawie raczej staram się nie :P Niby parę kilometrów od stolicy, ale różnica w cenach jest już dostrzegalna.

tefal100

Posty: 25

 
A chodzisz do apteki na Środkową? Tam mnie się wydaje że mają najniższe ceny jeśli chodzi o całą Pragę Północ. Ja w każdym razie kupuję tutaj od kilku miesięcy i nie narzekam. Miła obsługa i do tego kompetentna, orientują się jakie leki mają itd. Zawsze potrafią doradzić.

Rimano

Posty: 16

 
Faktycznie z aptekami można różnie trafić. W jednej ceny z kosmosu, a w drugiej, dwie ulice dalej ten sam lek dwa razy taniej...nie wiem na czym to polega...

Wojciech24

Posty: 16