Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

tania apteka w Lublincu

tania apteka w Lublincu

Witajcie poszukuje taniej apteki w Lublincu, jaką polecacie?

audi80

Posty: 9

 
Ja to jak jestem u lekarza to zawsze mówię, że chcę żeby mi najtańsze jakie tylko możliwe przepisał. Bo substancję czynną można znaleźć w wielu lekach, sęk w tym, że lekarza często przepisują te, które im najwygodniej, albo które im się opłaca a niekoniecznie pacjentowi.

korasek

Posty: 14

 
Z tego co wiem to na Karola Miarki mają w miarę ciekawe ceny w aptece, ale ja to tam rzadko jestem, więc trudno mi jakoś tak bardziej porównywać i się wypowiadać, ale sporo koleżanek o tym mówi.

pawel253

Posty: 9

 
Co do cen w aptekach to ja myślę, że sporo zależy od miasta, od regionu kraju w ogóle. Jak byłam jakiś czas temu u brata w nomen omen Lublinie :) to tak w aptekach stawki były wyraźnie niższe. Myślę, że podobnie jest w ogóle na wschodzie Polski.

yetsize22

Posty: 18

 
Mam wrażenie, że teraz apteka Zdrowit na terenie Lublińca dominuje pod względem cenowym. Inne apteki jakoś ograniczyły się w rozwoju i osiadły na laurach. Zdrowit dba o politykę niskich cen, co w Polsce jest prawdopodobnie najważniejsze dla pacjentów.

johncena67

Posty: 11

 
W Lublińcu można od czasu do czasu na fajne promocje w aptekach trafić, ale trzeba mieć trochę fart. Bo przecież raczej nikt nie planuje choroby, akurat wtedy jak w aptekach robią rabaty ;-) Życzę zdrowia wszystkim!

Posty: 13