Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Tani noopept sklep

Tani noopept sklep

Pracuję w biurze, nawet kilkanaście godzin dziennie. Potrzebny mi jakiś suplement, który pozwoli szybciej regenerować mózg...Jest wyścig szczurów, albo wygram, albo konkurencja mnie pożre...

Hiptop5

Posty: 19

 
Już dawno nie liczę na to, że kofeina w mizernej dawce jaką dają w energy drinkach ma jakieś działanie. To jest pic na wodę. Jak chcesz efektu to kup sobie jakiś noopept i masz każdy egzamin zdany.

Co do konkretnego sklepu to aktualnie www.braindoping.pl ma dobrą ofertę i cały czas poszerzają asortyment.

zoferek

Posty: 23

 
Na lepszą naukę to zacząłem od używania syropków, ale to jednak nie była dobra opcja. Także odradzam czegoś takiego. Niby mogłem się po tym lepiej uczyć, ale następnego dnia byłem tak roztrzęsiony, że na egzaminie ustnym cały latałem i totalnie czarna dziura we łbie.

Penio

Posty: 23

 
Sporo ludzi z mojej firmy używa melatoniny. Jak się żyje w stresie to później bez takiego suplementu trudno nawet marzyć o spokojnym śnie. Mnie się do niedawna udawało, ale teraz też zainwestowałem w ten lek.

usek

Posty: 29

 
A próbowałeś pikamilon? Dla mnie bomba. Wciągnąłem całą grubą książkę do neurobiologii jak makaron w pół nocy.

Dodaje mocy:)

Iunae_Milt

Posty: 17

 
Jeśli miałbym doradzić coś naprawdę skutecznego na lepszą naukę, to zdecydowanie cytykolinę. Stosowałem na medycynie, jak jeszcze studiowałem i sesje szły luźniutko :)) Co do konkretnego sklepu to myślę, że www.braindoping.pl będzie OK.

Tutaj mają rzeczy z pewnego źródła, a nie jakieś podróbki.

Cad01

Posty: 21