Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

tania apteka w Gliwicach

tania apteka w Gliwicach

Witajcie poszukuje taniej apteki w Gliwicach, jaką polecacie?

zacher123

Posty: 11

 
A byłeś na ulicy Jedności 6? Znajduje się tam apteka Zdrowit, moim skromnym zdaniem jest ona pod wieloma względami najlepszą apteką w Gliwicach.

dzaman

Posty: 16

 
Co jak co ale w Gliwicach to mam wrażenie że aptek to jest więcej niż piekarni. Dziwne rzeczy się dzieją z tym światem, ale taka prawda, że leki stały się towarem pierwszej potrzeby...

beata77

Posty: 11

 
Ja to się już dawno przerzuciłam z tabletek na zioła. O wiele lepsze rozwiązanie, bliżej natury, lepiej przyswajane przez organizm, tańsze i skuteczniejsze. Już praktycznie tabletek nie stosuję, wszystko można wyleczyć odpowiednim naparem. Polecam.

gniduś34

Posty: 13

 
Od czasu do czasu można w każdej aptece trafić na jakieś sensowne promocje, ale najlepsze są te apteki, które na co dzień mają niewygórowane ceny. A takich aptek to w Gliwicach jest tyle co kot napłakał.

MBsmoke

Posty: 28

 
Ja to się ostatnio mile zaskoczyłam w aptece. Zaszłam po czosnek w kapsułkach na odporność. Normalnie coś takiego kosztuje ponad dychę, a ja zapłaciłam niecałe 7 złotych. Ale to nie było w Gliwicach tylko w KK.

Morchepl

Posty: 10

 
Nie mieszkam jakoś szczególnie długo w Gliwicach więc co do aptek to nie za bardzo jestem zorientowany. Ale już powoli się uczę miasta i już wiem gdzie kupić dobry i tani chleb i świeżego kurczaka, więc nie jest najgorzej. Na apteki przyjdzie jeszcze czas.

Black_Riot

Posty: 15

 
U mnie to aż tak najgorzej nie jest jeśli chodzi o leki. W zasadzie to powiem, że w aptece jestem średnio raz na kwartał, więc naprawdę rzadko. Także dużej uwagi do cen to nie przywiązuję, idę tam gdzie akurat mam po drodze.

namok

Posty: 12