Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Jak to leczyć

Jak to leczyć

Uwaga, moja koleżanka ma guzka w piersi, była na badaniach usg i okazało się, iż to nic takiego i nie ma nic z tym robić a może się wchłonie, ale ona się boi i szuka skutecznego rozwiązania co pozwolić wchłonąć guzka, pomóżcie proszę – co jej doradzić, nie chce aby sobie zaszkodziła :(

Kuuurol

Posty: 24

 
Na trądzik i problemy skórne to moja szwagierka używała kremu z hormonami, ale zamiast tego że trądzik raz był a raz go nie było (menstruacja miała na to gigantyczny wpływ) to jeszcze zaczęła tyć w udach i pupie. Jak się potem okazało to ta maść trafiała poprzez te ranki do krwioobiegu i rozregulowała jej totalnie gospodarkę hormonalną. Miała wcześniej super figurę a aktualnie jest typową gruszką z cellulitem! Zatem przestrzegam Ciebie nigdy nie bierz takiej maści! Ona też była szczupła ale nawet nie wiesz kiedy a hormony się zmieniają!

okrzemek

Posty: 21

 
A u ilu lekarzy byłeś??

U mnie w mieście też lekarze są faktycznie nijacy i w sumie najlepszy lekarz jakiego do tej pory poznałam do był koleś z Indii, który leczył w przychodni w Gdyni. Ja jestem z Kolbud, niemniej jednak byłam w Gdyni u ciotki poprzez jakiś czas i wtedy mnie choroba wzięła. 39 stopni ponad gorączki, zimne dłonie i wymioty, ten hindus był doskonalszy niż nasi lekarze, zrobił mi prześwietlenie płuc, ekg i dał idealne zalecenia. Przy okazji się okazało, że mam problemy z krążeniem o których nie wiedziałam wcześniej!

yetisize

Posty: 29

 
Z tego co zrozumiałam to wcale nie jest jakaś błacha sprawa zatem ja raczej nic nie będę sugerować, bo nie chcę tobie jeszcze jakoś zaszkodzić skarbie. Straszne choróbska dziś osób łapią, aż strach wychodzić gdzieś na dwór, bo to tyle bakterii, wirusów i innych takich lata w powietrzu, iż zwyczajnie aż strach! Ja na przykład bez rutinoskorbinu i witaminy c się z domu nie ruszam jak przychodzi czas jesiennych deszczy, bo to wówczas niby jest najwięcej wirusów w powietrzu i najprościej jest się zarazić czymś.

Agulinek

Posty: 23

 
Trudne pytanie... kurcze te zdrowie jest takie cenne, zaś dopiero jak się coś stanie to mamy kłopot i zaczynamy doceniać to co straciliśmy... tak było z moim wujkiem. Na nieszczęście już nie żyje... kiedyś jadł wszystko i to jak leci, przejadał się niesłychanie w wielu przypadkach i pił dużo gazowanych napojów, zaś na miesiąc przed śmiercią nagle zaczął go mocno boleć brzuch i jak się okazało pękł mu wrzód w żołądku i nie dało się nic wykonać :-( zatem ty też musisz działać szybko, twój kłopot jest inny, niemniej jednak przesłanie to samo, dbaj o własne zdrowie i nie odpuszczaj!

Kazioczek

Posty: 30

 
Nie no z tym to Ty musisz iść do lekarza. Trądzik to niby taka choroba, iż się jedynie okropnie wygląda, z drugiej jednak strony (z czego dużo osob nie zdaje sobie sprawę) to fakt, iż przez otwarte rany, jakimi są wykwity pryszczy może dość do zakażenia. Raz za razem spotykałem się z tym (jestem weterynarzem), iż leczone przeze mnie czworonogi miały ranę np. Po ugryzieniu zaś potem się okazywało, iż chorowały na tężca, albo rana miała kontakt z brudną nawierzchnią i wdała się gangrena.

Koniecznie idź do dermatologa!

Kidi

Posty: 22