Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Jak to jest z domami na sprzedaż ?

Jak to jest z domami na sprzedaż ?

Cześć.

Takie jedno krótkie pytanie do Was. Czy według Was warto jest kupować pokoje, czy jednak lepiej już jest kupić kawalerkę? Chodzi mi tutaj o przełożenie kosztów.

Adam74022

Posty: 22

 
Hej.

Mnie się o mieszkania nie pytaj, bo z moim budżetem miesięcznym to naprawdę mogę powiedzieć tyle, że obecne zarobki Polaków nie pozwalają na zakup mieszkania. Nie ważne czy jest to mieszkanie od dewelopera czy z drugiej ręki. Chciałabym mieć swoje mieszkanie, lecz obecnie jedynie jestem w stanie pokryć koszt wynajmu + opłaty oraz koszt wyżywienia.

esdoen1

Posty: 17

 
Reasumując to wszystko co się dowiedziałam na innych forach mogę ci śmiało powiedzieć, że na wybór nieruchomości nie ma złotego środka. Po prostu musisz być czujnym i sprawdzać ogłoszenia.

roudee

Posty: 16

 
Niestety bez kredytu mało kto ten dom kupi, ale jednak rynek jest otwarty a mieszkania już raczej tańsze nie będą.

sliwa404

Posty: 24

 
Najlepsze jest w tym wszystkim to, że trudno jest określić czy człowiek będzie w stanie dostać wybrany przez siebie kredyt na nieruchomość. Nie wiem czy można złożyć zapytanie o kredyt mieszkaniowy i z niego zrezygnować, gdy się okaże, że w innym banku jest korzystniej.

Klaudi

Posty: 33

 
Grunt w tym żeby być szczęśliwym, prawda? Ja kupiłem dom w Hiszpanii i jestem zadowolony. Jeszcze się nie przeprowadziłem, ale to kwestia miesiąca. Tam są tańsze domy niż u nas, ale za to szaleje bezrobocie, więc... sam sobie odpowiedz dalej :-)

Spirek

Posty: 26

 
Musisz się skonsultować z bliskimi. Czasem bliscy są w stanie Ci więcej powiedzieć niż nie jeden ekonomista do spraw nieruchomości.

Luuutor

Posty: 26