Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

pałace i zamki na sprzedaż, gdzie ?

pałace i zamki na sprzedaż, gdzie ?

Gdzie mogę dodać darmowe ogłoszenia nieruchomości? Polecacie jakieś miejsce gdzie zagląda bardzo dużo potencjalnych klientów?

esdoen1

Posty: 2

 
Jeśli ktoś szuka pałacu albo zamku to niech znajdzie sobie dobre biuro nieruchomości. To nieruchomości z najwyższej półki, dlatego trzeba wiedzieć jak ich szukać, ale i jak je bardzo dokładnie sprawdzać przed zakupem. To poważna inwestycja na długie lata.

Miluśkooo2

Posty: 5

 
Jeśli chodzi o pałace i zamki na sprzedaż to widziałem je tutaj https://houser.pl. Nie ma ich wiele, albowiem kilka sztuk, niemniej jednak to specyficzny rodzaj nieruchomości, zatem w setkach się nie będą pojawiać w sprzedaży.

Umber5

Posty: 6

 
Chciałbym żeby było mieć stać na zamek. Księżniczce już mam, niemniej jednak wieży mi brakuje. Na nieszczęście mam małą kawalerkę, niemniej jednak kto wie może w przyszłości się to zmieni? Cały czas gram na loterii i mam nadzieje, że wygram. Wówczas sprawdzeń ładne zamki i pałace. Ciekawe czy by mi wygrana milionowa na nie wystarczyła?

lamusek

Posty: 3

 
Dawniej było łatwiej, bo można było na słupie zrobić ogłoszenie i już mieszkania nie było. Dzisiaj trzeba się bawić w opisy i nie wiadomo, co jeszcze. Czasy się zmieniają i trzeba się niestety dostosować.

gregcie@

Posty: 14

 
Warto ogłaszać się w paru miejscach. Wtedy zwiększają się szanse na to, iż trafi się klient, który zechce zapłacić ustaloną poprzez nas kwotę.

Hihi_WWW

Posty: 6

 
Sprzedawałem tanio mieszkanie to po jednym dniu już było wszystko u notariusza załatwione. Cena jest istotna, ale i stan nieruchomości. Już nie wspominając o tym jak bardzo ważna jest lokalizacja.

Lupusx

Posty: 5