Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Tanie domy Kielce

Tanie domy Kielce

Kochani!

Od dłuższego czasu nie mogę znaleźć kupca na dużą działkę pod Gdańskiem;/ Powoli mam dość, myślałem, że to całkiem intratna oferta, a tymczasem lipa, nikt nie dzwoni. Może to wina słabego pozycjonowania strony, na której opublikowałem swoją ofertę?

Możecie polecić jakieś skuteczne serwisy?

zoferek

Posty: 21

 
Też szukałem dobrej strony z takimi ogłoszeniami, bo chciałem sprzedać mieszkanie w Warszawie. Całkiem fajnie korzystało mi się ze strony http://oferty-dom.pl. Mają ogólnopolski zasięg i fajne ceny za takie wpisy.

Wybrałem sobie taką dodatkową promocję mojego ogłoszenia, dzięki czemu dość szybko ktoś chętny się zgłosił.

Wegierek86

Posty: 20

 
Nie wiem czy słyszałeś o http://oferty-dom.pl? Jeśli nie to może tutaj zajrzyj. Jak sprzedawałem mieszkanie i szukałem domu na sprzedaż to właśnie z tego serwisu korzystałem. Dużo mi to dało, dość szybko dopiąłem dwie transakcje. W sumie udało się trafić na fajne ogłoszenie i dobrze sprzedać.

Dwie pieczenie na jednym ogniu:)

mindmaster

Posty: 20

 
Najlepiej to moim zdaniem ogłoś się najpierw na fejsie, jak masz, albo na innej społecznościówce. Może akurat ktoś z Twoich znajomych będzie zainteresowany. Zawsze to lepiej z kimś kogo się zna przeprowadzić taką transakcję...no chociaż z drugiej strony, mówią, że z rodziną to najlepiej na zdjęcia:P

Kuuurol

Posty: 24

 
Bardzo dużo wyświetleń mają na stronie oferty-dom.pl. To znajomy mi polecił, który zajmuje się tworzeniem takich stron. Ponoć ten serwis jest jakoś dobrze pozycjonowany i dużo linków do niego przekierowuje. Sam się tutaj właśnie będę ogłaszał, bo chcę sprzedać halę.

XXelo79

Posty: 22

 
Nieruchomości w Polsce to teraz taki rynek, że masakra. Co chwila coś budują, karuzela się kręci, na wtórnym i pierwotnym od ofert aż się roi. Jak szukałem mieszkania do wynajęcia, to codziennie miałem do przewertowania jakieś dwadzieścia ofert, które spełniały moje wymagania.

ZetMichał

Posty: 21

 
Żeby nie skłamać, to my kupca na mieszkanie znaleźliśmy może po pół roku...serio, bieda była straszna. Ogłosiliśmy się oczywiście chyba na pięciu stronach, ale jak przychodziło co do czego to ludzie rezygnowali.

Często na ostatnią chwilę...

Dagaaa4

Posty: 22

 
Witka!

Człowieku takich portali śmiga w necie chyba milion. Najlepiej próbować w kilku równocześnie. Ja bym tak zrobił!

Spirek

Posty: 26