Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

potrącenie pieszego na pasach, proszę o pomoc

potrącenie pieszego na pasach, proszę o pomoc

Jeden z członków rodziny został śmiertelnie potrącający na pasach w Warszawie i teraz moje pytanie, co dalej? Czy można ubiegać się o wysokie odszkodowanie?

giena1977a

Posty: 1

 
Kwoty, jakie udaje się uzyskać są zależne od wielu czynników. Na pewno stopień uszkodzenia w takim wypadku ma znaczenie. Trzeba będzie się zgłosić do kancelarii i przedstawić im swoją sprawę. Z tego, co pamiętam to większość spraw można będzie załatwić przez Internet. To przyspiesza uzyskanie odszkodowania, na jakim nam zależy.

Yuri20

Posty: 5

 
Jeśli ktoś chce uzyskać odszkodowanie za potrącenie na pasach to kancelaria https://odszkodowaniapowypadkowe.com.pl chętnie mu pomoże. To osoby, jakie w tej tematyce są rzeczywiście bardzo dobrze obeznane.

micko

Posty: 6

 
Porównanie różnych propozycji jest bardzo ważne i zawsze tak robię. To, dlatego jeśli wymaga kogoś do pomocy to współpracuje tylko z najlepszymi kancelariami w kraju.

Hoteowo24h

Posty: 15

 
W Polsce wypadków komunikacyjnych jest niezmiernie mnóstwo. Niestety brak kar, które by odstraszały wywołuje to, co widzimy, na co dzień na swoich ulicach.

eGall

Posty: 27

 
Bez problemów można uzyskać odszkodowanie dla motocyklisty za wypadek. Wystarczy wysłać dokumenty jednej z kancelarii, a oni bardzo chętnie nam pomogą we wszystkim. Nikt lepiej od nich się na tym przecież nie zna.

mew soncz7777

Posty: 10

 
Moja bliska znajoma została śmiertelnie potrącona na pasach w Warszawie i rodzina otrzymała bardzo wysokie odszkodowanie. Nie wiem ile, bo pytać o to przecież nie będę. Na pewno żadne odszkodowanie nie jest w stanie zrekompensować nam straty kogoś bliskiego, ale nie można też zostawiać tego bez walki.

Saagerrak

Posty: 2

 
Kilkaset osób rocznie ginie na przejściach dla pieszych. Teraz zmieniło się prawo, że pieszy ma bezwzględne pierwszeństwo i można się niestety spodziewać, że na początku ta ilość wypadków wzrośnie. Jeździmy bardzo niebezpiecznie i takie są tego efekty.

namok

Posty: 4