Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Tłumaczenia regulaminów, polecicie kogoś ?

Tłumaczenia regulaminów, polecicie kogoś ?

Hej, czy ktoś z was korzystał z tłumaczenia stron internetowych i jest w stanie polecić mi jakieś biuro z tego typu usługami?

djramu

Posty: 9

 
Ja osobiście z biur tłumaczeń jeśli chodzi o strony internetowe korzystam już od niezwykle długiego czasu i niezwykle chwalę sobie usługi tego typu biur.

Penio

Posty: 17

 
Moi zdaniem korzystanie z biura tłumaczeń jest obecnie dostępne dla każdego. Sam niedawno miałem obawy o ceny w biurze tłumaczeń ale jak się okazało wcale nie są one przesadnie wysokie. Dlatego tobie również polecam zapoznanie się z ofertą biur tłumaczeń.

yetsize22

Posty: 18

 
Zdecydowanie odradzam Ci samodzielne tłumaczenie tekstów informatycznych. Niezmiernie częstokroć jest w nich dużo zawiłości, jakie potrzebują rzeczywiście dobrej znajomości języka angielskiego. Dlatego w mojej opinii lepiej takie tłumaczenia zlecić do biura tłumaczeń, jakie profesjonalnie przetłumaczy wszystkie teksty.

jajosz12

Posty: 14

 
Ze wszystkich biur tłumaczeń z którymi miałem okazję współpracować najbardziej godne polecenia jest biuro: http://www.polglish.pl. Moim zdaniem jest ono obecnie liderem jeżeli chodzi o tłumaczenia tekstów.

noman1

Posty: 23

 
Moim zdaniem jeżeli zależy Ci na wejściu na zagraniczny rynek to dobrze przetłumaczona strona internetowa jest podstawą. W mojej opinii jednak nie jesteś w stanie dobrze jej przetłumaczyć samodzielnie.

pawel253

Posty: 15

 
W mojej opinii dzisiaj korzystanie z biur tłumaczeń jest praktycznie koniecznością przy robieniu biznesu i zdecydowanie polecam Ci usługi tego typu firm.

kryzys

Posty: 18

 
Zdecydowanie odradzam Ci korzystanie z niesprawdzonych biur tłumaczeń ponieważ możesz naprawdę bardzo dużo na tym stracić a tłumaczenia trzeba będzie wykonać jeszcze raz w profesjonalnym biurze.

Wariat

Posty: 17

 
Na Twoim miejscu myślałbym o tłumaczeniach w kontekście korzyści które Ci dadzą a nie w kontekście kosztów ponieważ nie są one niezmiernie duże.

bartek33

Posty: 7

 
Osobiście nigdy nie korzystałem z biur tłumaczeń niemniej jednak myślę, że jest to niesłychanie porządne wyjście w pewnych sytuacjach. Szczególnie dla osób, jakie nie znają cudownie języka angielskiego a potrzebują na przykład tłumaczeń tekstów medycznych. Dodatkowo z tego co słyszałem to tłumaczenia nie są dziś już tak drogie jak kiedyś.

3czex

Posty: 18