Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Ekspresowe tłumaczenia - POMOCY!!!

Ekspresowe tłumaczenia - POMOCY!!!

Dzień dobry. W jaki sposób wybieraliście agencje tłumaczeń w Warszawie? Bardzo zależy mi na tym, aby poznać Wasze opinie na ten temat.

znaszmnie

Posty: 11

 
Kilka dni temu niezbędne wręcz dla mnie było tłumaczenie ekspresowe, ale nie rozczarowałem się, jeżeli chodzi o ofertę biur tłumaczeń w moim mieście. Jedno z nich zaproponowało mi nawet, iż kilkanaście stron przetłumaczonego dokumentu będzie gotowe następnego dnia.

Czapunie24h

Posty: 24

 
Widzę, iż Waszym przedmiotem zainteresowania stały się ceny tłumaczeń pisemnych.

Mogę przytoczyć kwoty, jakie sam płaciłem. Było to około 30 pln za tłumaczenie z języka angielskiego na polski, nieco drożej wychodziło przy tłumaczeniu w odwrotną stronę.

Acclaim

Posty: 18

 
Biura tłumaczeń w Warszawie posiadają niesłychanie rozbudowaną ofertę. Sam byłem niesamowicie zdziwiony, gdy dowiedziałem się, że istnieje możliwość przetłumaczenia dowolnego dokumentu na język polski nawet z… chińskiego!

Nie korzystałem z takiej możliwości, ale dobrze wiedzieć, że istnieje taka szansa :)

Kitas

Posty: 15

 
Wydaje mi się, że Wasze oczekiwania powinno spełnić biuro tłumaczeń w Warszawie , z którego korzystałem, a mianowicie: http://tlumaczeniaekspresowe.pl/kontakt.html. Zapoznajcie się z jego ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań o ich ofertę – zadzwońcie lub zapytajcie mnie na forum – postaram się odpowiedzieć :)

wer-klos

Posty: 18

 
Kilka dni temu niezbędne wręcz dla mnie było tłumaczenie ekspresowe, ale nie rozczarowałem się, jeśli chodzi o ofertę biur tłumaczeń w moim mieście. Jedno z nich zaproponowało mi nawet, że kilkanaście stron przetłumaczonego dokumentu będzie gotowe następnego dnia.

43_reb

Posty: 17